Panasonic KIT-Z25-ZKE Etherea Fehér Inverteres Split klíma
  • Hűtő teljesítmény
    2,50 kW
  • Fűtő teljesítmény
    3,4 kW
  • Helyiség méret
    8 - 28 m2
  • Energiaosztály hűtés A+++
  • Energiaosztály fűtés A+++
  • Helyiség méret
    8 - 28 m2
  • Fűtés
    -20 ℃ -ig
  • WIFI
  • Garancia
    3+2 év
Válassza ki a vásárlás módját!
Átvételi módok
Személyesen:
Kiszállítás:
Klíma beüzemelés:
Klíma szerelés
A Panasonic KIT-Z25-ZKE általános szerelési információi:
SZERELÉSI INFORMÁCIÓK:
- kiszállás
- készülék helyszínre szállítása
- szereléshez szükséges anyagköltség 3 méteres csőszakaszig kábelcsatornázás nélkül (vegytiszta hűtőközeg csövek, szigetelés, kábelek, kondenzvíz cső, 450 mm-es kültéri tartókonzol, rögzítő elemek)