Panasonic KIT-XZ25-ZKE-H Etherea Grafitszürke Inverteres Split klíma
  • Hűtő teljesítmény
    2,50 kW
  • Fűtő teljesítmény
    3,4 kW
  • Helyiség méret
    8 - 28 m2
  • Helyiség méret
    8 - 28 m2
  • Fűtés
    -20 ℃ -ig
Klíma szerelés
A Panasonic KIT-XZ25-ZKE-H általános szerelési információi:
- készülék helyszínre szállítása
- szereléshez szükséges anyagköltség 3 méteres csőszakaszig kábelcsatornázás nélkül (vegytiszta hűtőközeg csövek, szigetelés, kábelek, kondenzvíz cső, 450 mm-es kültéri tartókonzol, rögzítő elemek)