Mitsubishi MSZ-AY42VGKP / MUZ-AY42VG Inverteres Split Klíma Plasma Quad szűrővel Zoom
Rendelhető
Mitsubishi MSZ-AY42VGKP / MUZ-AY42VG Inverteres Split Klíma Plasma Quad szűrővel
  • Hűtő teljesítmény
    4,2 kW
  • Fűtő teljesítmény
    5,2 kW
  • Helyiség méret
    46 - 65 m2
  • Energiaosztály hűtés A++
  • Energiaosztály fűtés A++
  • Helyiség méret
    46 - 65 m2
  • Fűtés
    -20 ℃ -ig
  • WIFI
  • Garancia
    2 év
Válassza ki a vásárlás módját!
Átvételi módok
Személyesen: A megrendelt berendezés érdi raktárunkban átvehető az átszállítást követően.
Klíma szerelés
A Mitsubishi MSZ-AY42VGKP / MUZ-AY42VG általános szerelési információi:
SZERELÉSI INFORMÁCIÓK:
- kiszállás
- készülék helyszínre szállítása
- szereléshez szükséges anyagköltség 3 méteres csőszakaszig kábelcsatornázás nélkül (vegytiszta hűtőközeg csövek, szigetelés, kábelek, kondenzvíz cső, 450 mm-es kültéri tartókonzol, rögzítő elemek)