MHC-V16WD2RN7-BER90 Nature monoblokkos M-Thermal (R290, 16 kW, 3 fázis, fűtőbetét 9 kW, fekete)
  • Hűtő teljesítmény
    15,00 kW
  • Fűtő teljesítmény
    16,00 kW
  • Fűtés
    -25 ℃ -ig
Kiszállítás: Ezt a terméket önállóan csak díj ellenében szállítjuk.
Termék tulajdonságok
A MHC-V16WD2RN7-BER90 Nature monoblokkos M-Thermal (R290, 16 kW, 3 fázis, fűtőbetét 9 kW, fekete) fontos tulajdonságai:
  • Kivitel : Hőszivattyú Monoblokk
  • Szállítási infó : Raktáron - Viszonteladóknak is!
  • Energiaosztály : A++ / A++
  • Fűtő teljesítmény : 16,00 kW
  • Hűtő teljesítmény : 15,00 kW
  • Felhasználás : Családiház, Lakás
  • SEER : 4,67
  • SCOP : 4,62
Garancia
A MHC-V16WD2RN7-BER90 Nature garancia feltételei:
Írja le saját véleményét
Ön éppen véleményezi: MHC-V16WD2RN7-BER90 Nature monoblokkos M-Thermal (R290, 16 kW, 3 fázis, fűtőbetét 9 kW, fekete)