Gree GUD160PHS / GUD160W Légcsatornás Split Klíma
  • Hűtő teljesítmény
    16,0 kW
  • Fűtő teljesítmény
    17 kW
  • Helyiség méret
    161 - 180 m2
  • Energiaosztály hűtés A++
  • Energiaosztály fűtés A+
  • Helyiség méret
    161 - 180 m2
  • Fűtés
    -20 ℃ -ig
  • WIFI
  • Garancia
    3+2 év
Válassza ki a vásárlás módját!
Átvételi módok
Személyesen:
Kiszállítás:
Klíma beüzemelés:
Klíma szerelés
A Gree GUD160PHS / GUD160W általános szerelési információi:
SZERELÉSI INFORMÁCIÓK:
- kiszállás
- készülék helyszínre szállítása
- szereléshez szükséges anyagköltség 2 méteres csőszakaszig kábelcsatornázás nélkül (vegytiszta hűtőközeg csövek, szigetelés, kábelek, kondenzvíz cső, 550 mm-es kültéri tartókonzol, rögzítő elemek)
- beüzemelési jegyzőkönyv (garanciajegy) kitöltése és érvényesítése
- takarítás
FALBA VÉSETT KIVITELEZÉS:
Előcsövezés díja:
NEM ÁLTALUNK, DE SZAKSZERŰEN ELŐCSÖVEZETT KIÁLLÁSOKRA TÖRTÉNŐ TELEPÍTÉS:
HIBÁS, ELAVULT KÉSZÜLÉK LESZERELÉSE:
KARBANTARTÁS:
Termék tulajdonságok
A Gree GUD160PHS / GUD160W Légcsatornás Split Klíma fontos tulajdonságai:
  • Kivitel : Légcsatornázható klíma
  • Szállítási infó : Érdeklődjön!
  • Helyiség méret : 161 - 180 m2
  • Fűtő teljesítmény : 17 kW
  • Hűtő teljesítmény : 16,0 kW
  • Felhasználás : Családiház, Lakás
  • SEER : 6,1
  • SCOP : 4,0
LÉGCSATORNÁS   GFH60/GUHD60
HŰTŐ TELJESÍTMÉNY kW 16,0(6,8-17,5)
FŰTŐ TELJESÍTMÉNY kW 16,5(5,3-18,8)
TELJ.FELVÉTEL HŰTŐ W 5600(1400-6600)
TELJ.FELVÉTEL FŰTŐ W 4570(1300-6400)
SEER/SCOP W/W  5,60/3,80
BELTÉRI MÉRET mm 1340x350x750
BELTÉRI ZAJSZINT dB(A)  57/56/52/49
BELTÉRI SÚLY kg 57
KÜLTÉRI MÉRET mm 1085x1365x427
KÜLTÉRI ZAJSZINT dB(A) 63
KÜLTÉRI SÚLY kg 126
FESZÜLTSÉG V 400(3F)
MAX.ÁRAMERŐSSÉG A 8
HŰTŐKÖZEG   R410a
HŰTŐKÖZEG ALAPTÖLTET m 5
CSŐMÉRET FOLY./GÁZ mm  10/18
MAX.CSÖVEZÉSI.TÁV. m 50
MAX.MAGASSÁG KÜL. m 30
MŰK.TARTOMÁNY HŰTÉS °C  -15..+48
MŰK.TARTOMÁNY FŰTÉS °C  -10..+24
Tulajdonságok táblázat
LÉGCSATORNÁS   GFH60/GUHD60
SEER/SCOP W/W  5,60/3,80
BELTÉRI MÉRET mm 1340x350x750
BELTÉRI SÚLY kg 57
KÜLTÉRI MÉRET mm 1085x1365x427
KÜLTÉRI ZAJSZINT dB(A) 63
KÜLTÉRI SÚLY kg 126
FESZÜLTSÉG V 400(3F)