Daikin FTXJ50AW / RXJ50A Emura Fehér Inverteres Split klíma Zoom
Raktáron!
Daikin FTXJ50AW / RXJ50A Emura Fehér Inverteres Split klíma
  • Hűtő teljesítmény
    5,0 kW
  • Fűtő teljesítmény
    5,8 kW
  • Helyiség méret
    46 - 65 m2
  • Energiaosztály hűtés A++
  • Energiaosztály fűtés A+
  • Helyiség méret
    46 - 65 m2
  • Fűtés
    -20 ℃ -ig
  • WIFI
  • Garancia
    3 év
Válassza ki a vásárlás módját!
Átvételi módok
Személyesen: A berendezés érdi raktárunkban azonnal átvehető munkanapokon 9 és 17 óra között.
Kiszállítás: A berendezést Magyarország egész területén futárszolgálattal házhozszállítjuk.
Klíma szerelés
A Daikin FTXJ50AW / RXJ50A általános szerelési információi:
SZERELÉSI INFORMÁCIÓK:
- kiszállás
- készülék helyszínre szállítása
- szereléshez szükséges anyagköltség 3 méteres csőszakaszig kábelcsatornázás nélkül (vegytiszta hűtőközeg csövek, szigetelés, kábelek, kondenzvíz cső, 450 mm-es kültéri tartókonzol, rögzítő elemek)