Daikin FTXJ25AW Emura fehér oldalfali multi beltéri egység Zoom
Érdeklődjön!
Daikin FTXJ25AW Emura fehér oldalfali multi beltéri egység
  • Hűtő teljesítmény
    2,5 kW
  • Fűtő teljesítmény
    2,8 kW
  • Helyiség méret
    8 - 28 m2
  • Helyiség méret
    8 - 28 m2
  • Fűtés
    -15 ℃ -ig
Klíma szerelés
A Daikin FTXJ25AW általános szerelési információi:
Termék tulajdonságok
A Daikin FTXJ25AW Emura fehér oldalfali multi beltéri egység fontos tulajdonságai:
  • Kivitel : Oldalfali multi beltéri egység
  • Szállítási infó : Érdeklődjön!
  • Helyiség méret : 8 - 28 m2
  • Fűtő teljesítmény : 2,8 kW
  • Hűtő teljesítmény : 2,5 kW