Daikin FTXA42CB / RXA42B8 Stylish Fekete Inverteres Split klíma Zoom
Rendelhető
Daikin FTXA42CB / RXA42B8 Stylish Fekete Inverteres Split klíma
  • Hűtő teljesítmény
    4,2 kW
  • Fűtő teljesítmény
    5,4 kW
  • Helyiség méret
    29 - 45 m2
  • Helyiség méret
    29 - 45 m2
  • Fűtés
    -15 ℃ -ig
Átvételi módok
Személyesen:
Kiszállítás:
Klíma szerelés
A Daikin FTXA42CB / RXA42B8 általános szerelési információi:
- készülék helyszínre szállítása
- szereléshez szükséges anyagköltség 3 méteres csőszakaszig kábelcsatornázás nélkül (vegytiszta hűtőközeg csövek, szigetelés, kábelek, kondenzvíz cső, 450 mm-es kültéri tartókonzol, rögzítő elemek)